Kontakt

Pomoc i pytania
kontakt@pracamagisterska.net

Adres
NTN Publisher
ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
NIP 125 152 55 80

Nasza misja
Nasza misja polega na zapewnieniu studentom i badaczom z całego świata profesjonalnej i kompleksowej pomocy w pisaniu prac dyplomowych (magisterskich, licencjackich, doktorskich i innych). Naszym celem jest wspieranie naszych klientów w osiągnięciu sukcesu akademickiego poprzez zapewnienie im dostępu do najwyższej jakości produktów i usług.

Wierzymy, że każdy student powinien mieć szansę na osiągnięcie najlepszych wyników w swojej dziedzinie, a my służymy pomocą w osiągnięciu tego celu poprzez oferowanie spersonalizowanej i wysokiej jakości pomocy oraz porad. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i angażujemy się w naszą pracę, aby pomóc naszym klientom w osiągnięciu ich celów akademickich.


Nasz serwis internetowy (PracaMagisterska.net) istnieje już od 2014 roku. Wtedy powstał pierwszy poradnik dotyczący pisania prac dyplomowych, który był przez lata uzupełniany i aktualizowany. Zaczęliśmy również publikować ogłoszenia o konkursach i artykuły zawierające ciekawe informacje dla studentów i pracowników naukowych, aby zapewnić im jak najwięcej wartościowej wiedzy związanej z ich dziedziną studiów. Jesteśmy dumni z faktu, że przez lata działalności udało nam się pomóc już tysiącom studentów w osiągnięciu sukcesu akademickiego. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na dostarczanie najwyższej jakości usług, które pomagają studentom w realizacji ich celów i marzeń.

1 komentarz do “Kontakt

 1. Szanowny Zespole!
  Mam nadzieję, że ta wiadomość zastaje Was w dobrym zdrowiu.
  Jako ukraiński naukowiec posiadający stopień Ph.D w dziedzinie psychologii, chciałbym dołączyć do Waszego zespołu autorów. Moja pasja do psychologii oraz moje doświadczenie akademickie wyposażyły mnie w niezbędne umiejętności i wiedzę, aby efektywnie przyczynić się do Waszych projektów.
  Czy moglibyście proszę pokierować procesem dołączenia do Waszego zespołu?
  Z niecierpliwością czekam na możliwość współpracy z Wami.
  Z poważaniem, Oleksandr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *