Opublikowano

Rozwiąż problemy świata

Rozwiąż problemy świata

Rozwiązanie problemów świata, dotyczących życia w miastach, inteligentnej energii, żywności – to zadanie dla uczestników konkursu organizowanego przez BASF Polska. Rozwiązania można publikować do 27 sierpnia 2015 r. do godz. 21.

Konkurs organizowany przez BASF Polska skierowany jest do “wszystkich studentów i młodych ludzi, którzy wiedzą, jak sprostać wyzwaniom współczesności”. Będzie rozgrywany na platformie Creator Space. Ma ona na celu szukanie rozwiązań najważniejszych problemów współczesności. To miejsce, gdzie można włączyć się w dyskusję z ekspertami z różnych dziedzin nauki i przemysłu, poszukiwać innowacyjnych pomysłów i dzielić się opiniami na temat najważniejszych wyzwań ekonomicznych, środowiskowych i społecznych.

Zadanie konkursowe polega na zarejestrowaniu się na platformie i zainicjowaniu dyskusji w zakładce „Wyzwania”. Zaprezentowany wątek musi zawierać rozwiązanie problemu dotyczącego tematów: Życie w miastach, Inteligentna energia oraz Żywność. Warunkiem udziału w konkursie jest również polubienie profilu edukacyjnego chemiatomy na Facebooku.

Rozwiązania można publikować do 27 sierpnia 2015 r. do godz. 21. Zwycięzcami zostaną trzy osoby, których pomysły będą cieszyły się największą popularnością wśród użytkowników Creator Space.

PAP – Nauka w Polsce

Polecany poradnik - zawiera wzory i przykłady
Zobacz spis treści (PDF)

Pisanie prac: licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktorskich,
na studiach podyplomowych (EBOOK)