Opublikowano

Najmodniejsze studia podyplomowe

Najmodniejsze studia podyplomowe

Ciągłe zmiany na rynku pracy powodują, że coraz więcej osób decyduje się na studia podyplomowe. I bardzo dobrze, bo to doskonały sposób na uzupełnienie swoich kwalifikacji i podniesienie atrakcyjności na rynku pracy. Ty też od jakiegoś czasu zastanawiasz się nad „podyplomówką” i chcesz wybrać kierunek, który jest na topie? W takim razie koniecznie przeczytaj nasz tekst! Przedstawiamy w nim studia podyplomowe, które warto mieć na uwadze!

Zarządzanie w opiece zdrowotnej

Poważnie myślisz nad zmianą zawodu? A może pracujesz w branży medycznej? Wszystko wskazuje na to, że zarządzanie w opiece zdrowotnej to idealne studia dla Ciebie! Czego nauczysz się w trakcie rocznej nauki? Na pewno zdobędziesz podstawową wiedzę na temat rachunkowości, zarządzania zasobami ludzkimi i public relations w opiece zdrowotnej, a także ekonomiki zdrowia, zarządzania jakością, budżetowania, sztuki negocjacji oraz systemu opieki zdrowotnej. Po otrzymaniu dyplomu, możesz rozpocząć pracę na stanowiskach kierowniczych lub menadżerskich w zakładach opieki zdrowotnej, zarówno tej publicznej, jak i prywatnej.

Social media

Studia podyplomowe social media, które można rozpocząć m.in. w http://www.zpsb.pl, to obecnie prawdziwy hit. Dlaczego? Odpowiedź może być tylko jedna – gwałtowny rozwój tego sektora spowodował, że zatrudnieniem specjalistów od marketingu na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram czy Snapchat, są zainteresowani wszyscy właściciele agencji reklamowych i firm, którym zależy na promocji w internecie. W czasie studiów, dowiesz się wszystkiego na temat rodzaju portali społecznościowych i ich funkcjonowania, prowadzenia kampanii reklamowych, videomarketingu, współpracy z blogerami i social media w e-commerce. Do tego, nauczysz się jak działać w sytuacjach kryzysowych i analizować uzyskane wyniki. Po obronie dyplomu, możesz starać się o przyjęcie do różnego typu agencji: marketingowych, reklamowych lub pr-owych, ale także do działów marketingowych średnich i dużych firm. Na co warto jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze studiów? Oprócz programu, ważni są wykładowcy. Staraj się znaleźć uczelnię, na której zajęcia prowadzą praktycy, czyli osoby na co dzień działające w branży. W ten sposób poznasz ja od podszewki!

Grafika komputerowa i marketing internetowy

W pracy jesteś odpowiedzialny za promocję lub to Ty bezpośrednio kontaktujesz się z agencją marketingową obsługującą Twoją firmę? Jeśli tak, to warto nieco odświeżyć swoją wiedzę na temat grafiki komputerowej i marketingu internetowego na studiach podyplomowych! Jakie umiejętności zdobędziesz? Przede wszystkim dowiesz się jak działa komunikacja wizualna oraz jak projektować serwisy internetowe – grafika rastrowa i wektorowa nie będą dla Ciebie tajemnicą. Na takich studiach realizowane są zajęcia z podstawowych form promocji w kanałach social media oraz najważniejszych zagadnień prawa autorskiego. Nauczysz się także stosowania technik sprzedaży, oraz rozwiniesz umiejętność autoprezentacji i pracy w grupie.

Polecany poradnik - zawiera wzory i przykłady
Zobacz spis treści (PDF)

Pisanie prac: licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktorskich,
na studiach podyplomowych (EBOOK)