Opublikowano

Dzień Otwarty na Uniwersytecie Warszawskim – w tym roku online

Ranking: Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią

Wirtualna wycieczka po uczelni, sesja pytań i odpowiedzi dotycząca rekrutacji oraz informacje w jęz. angielskim dla kandydatów z zagranicy – to niektóre z punktów Dnia Otwartego na Uniwersytecie Warszawskim, który odbędzie się 25 kwietnia. W tym roku online.

Wydarzenie odbędzie się na profilu UW na Facebooku w godz. 10-12. Nagranie będzie dostępne także po zakończeniu transmisji.

Jak poinformowało biuro prasowe uczelni, za pomocą zdalnej formy pracownicy uniwersyteckich biur – Biura ds. Rekrutacji i Biura Promocji oraz przedstawiciele Zarządu Samorządu Studentów UW przedstawią najważniejsze fakty o UW, opowiedzą o systemie rekrutacji na studia I, II stopnia i jednolite magisterskie, poinformują o ofercie kierunków na UW oraz o innych ważnych z perspektywy kandydata aspektach studiowania m.in. o lektoratach, WF-ach, pomocy materialnej czy aktywnościach pozanaukowych.

Odbędzie się również sesja pytań i odpowiedzi dotycząca rekrutacji. Pytania będzie można zadawać na żywo. Odpowiedzi będą udzielane także na pytania przesyłane w języku angielskim.

Ponadto pracownicy Welcome Point i Biura ds. Rekrutacji poprowadzą osobną część – wyłącznie w języku angielskim – skierowaną do osób z zagranicy.

Uzupełnieniem transmisji będą materiały przesłane przez jednostki o prowadzonych przez nie kierunkach studiów, udostępnione po zakończeniu wydarzenia.

W trakcie Dnia Otwartego UW Online będzie można również uczestniczyć w wirtualnej wycieczce po uniwersytecie.

Szczegółowy program wydarzenia zostanie opublikowany 20 kwietnia.

PAP – Nauka w Polsce

akp/ ekr/

Polecany poradnik - zawiera wzory i przykłady
Zobacz spis treści (PDF)

Pisanie prac: licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktorskich,
na studiach podyplomowych (EBOOK)