Opublikowano

Data Science Masters – konkurs na najlepszą pracę magisterską

Data Science Masters - konkurs na najlepszą pracę magisterską

Z końcem listopada ruszył nabór do pierwszej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu Machine Learning i Data Science – “Data Science Masters”. Jego organizator, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, zaprasza do udziału wszystkich absolwentów polskich uczelni, którzy obronili się między 1 stycznia 2016 a 31 grudnia 2017 r.

Zgłoszenia

Do konkursu można zgłaszać prace magisterskie dotyczące tematyki zaawansowanej analizy danych, uczenia maszynowego, inżynierii danych, sztucznej inteligencji oraz statystyki. Termin naboru prac mija 20.01.2018 r.

Nagrody

Prace oceniać będzie Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli kilku uczelni wyższych w Polsce. Prace zgłoszone w konkursie oceniane będą przez Komisję Konkursową złożoną z przedstawicieli najlepszych polskich. Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe oraz dla wybranej osoby szansa na wzięcie udziału w projekcie badawczym w firmie Nethone, która jest współorganizatorem konkursu.

Wyniki konkursu

Gala Finałowa konkursu odbędzie się 14 marca 2018 r. w Międzynarodowy Dzień Liczby Pi. Podczas spotkania odbędzie się uroczyste wręczenie nagród, a laureaci będą mieli okazję zaprezentować wyniki swoich prac publiczności zgromadzonej w Auli Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji na temat konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej www.datasciencemasters.edu.pl oraz na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/169320140476215/

Data Science Masters - konkurs na najlepszą pracę magisterską

Polecany poradnik - zawiera wzory i przykłady
Zobacz spis treści (PDF)

Pisanie prac: licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktorskich,
na studiach podyplomowych (EBOOK)