Opublikowano

Centrum Nauki Kopernik zachęca do odwiedzin

Po ponownym otwarciu Centrum Nauki Kopernik w Warszawie zachęca do odwiedzin. Pasjonaci nauki mogą zapoznać się z nowymi eksponatami m.in. Iluminacją, Lawiną i Kolorowymi cieniami. “Stęskniliśmy się, mamy nadzieję, że Wy za nami także” – napisali pracownicy Centrum.

“Pomimo, że byliśmy zamknięci, to nie marnowaliśmy czasu” – podali pracownicy Centrum Nauki Kopernik, które dostępne jest dla zwiedzających od 6 lutego.

“Oprócz naszej działalności w internecie, postanowiliśmy oddać w Wasze ręce nowe eksponaty: Iluminacja, Lawina, Szron, Rockspinner, Szkielet junior, Kolorowe cienie i Pętla. Siedem eksponatów niczym +Siedmiu wspaniałych+ czeka na Was, aby się z nimi zmierzyć” – zachęcają.

“Stęskniliśmy się, mamy nadzieję, że Wy za nami także. Nie zwlekajcie i zarezerwujcie wizytę na Wystawach w Centrum Nauki Kopernik już teraz!” – dodali.

Centrum Nauki Kopernik to największa instytucja popularyzująca naukę w Polsce. Centrum w ubiegłym roku obchodziło jubileusz 10-lecia, w ostatnich miesiącach pozostawało zamknięte w związku z epidemią koronawirusa.

Od 1 lutego mogą być otwarte dla publiczności muzea, galerie sztuki i inne instytucje kultury prowadzące działalność wystawienniczą przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Placówki te mogą funkcjonować jedynie w ścisłym rygorze sanitarnym, uwzględniającym jedną osobę na 15 m kw. (PAP)

nno/ ozk/

Polecany poradnik - zawiera wzory i przykłady
Zobacz spis treści (PDF)

Pisanie prac: licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktorskich,
na studiach podyplomowych (EBOOK)